Kapat
Sepetiniz Boş
200₺ ve üzeri Ücretsiz Kargo

Winstrol Stanozolol Nedir? Nasıl Kullanılır?

Winstrol Stanozolol Nedir? Nasıl Kullanılır?

Winstrol (Stanozolol) Nedir?

Winstrol(Stanozolol) 1962 yılında Winthrop Lab. tarafından dihidrotestesteron'dan türetilen ve FDA tarafından insanlar tarafından kullanılmasında sakınca görülmeyip onay alan bir steroidtir.Winstrol vücut geliştirmeciler ve diğer spor branşları tarafından yağ yakımı amacıyla uzun yıllardır kullanılmaktadır. Aynı zamanda winstrol kullanımı performans arttırımınıda sağlamaktadır.Hem tablet hem enjeksiyon şeklinde kullanılabilmektedir.Amerikada kemik erimesi ve bodur çocukların büyümesi içinde kullanılmıştır.
 

Winstrol (Stanozolol) Nasıl Etki Eder?
Winstrolün enjeksiyon ve tablet olan 2 versiyonuda aynı şekilde çalışmaktadır.Winstrol vücutta hareket etmek çin hücrelerin androjen reseptörlerine bağlanmaktadır. Yüksek dozda winstrol kan dolaşımında kalıp kas büyümesini arttırır. Yüksek derecede protein üretme yeteneği sayesinde yağsız kütle isteyen kullanıcılar için en iyi steroidlerden biridir.Bir diğer özelliğide vücuttaki suyu attırıp kuru ve define bir vücut ortaya çıkarmasıdır ve bunu yaparken kasları sert ve kaliteli bir görüntüye getirmektedir.

Winstrol (Stanozolol) Ticari İsimleri Nelerdir?
 

  1. Winstrol
  2. Stanozolol
  3. Stanabolic
  4. Winstrol-V
  5. Winstrol-50
  6. Stanabol
  7. Azolol
  8. Strombafort
  9. Winni
  10. Winny

Roidsline farkıyla sizde orjinal Winstrol satın alabilir define yağsız bir vücuda kavuşurken etkili steroidlerden faydalanabilirsiniz